Program Ankietowy BH

  • czwartek, Lut 26 2015
  • Napisał 

Redakcja i zespół specjalistów BezpiecznyHandel.pl informują o uruchomieniu programu ANKIETOWEGO w celu analizowania TRENDÓW ochrony fizycznej i technicznej mienia w obiektach handlowych.

Zakres przeprowadzanych ankiet obejmować będzie wiele obszarów związanych z bezpieczeństwem mienia, ale nie tylko…

Głównym założeniem programu ankietowego jest zebranie informacji służących przede wszystkim do określenia trendów i zachowań. Liczymy, że w ten sposób uda stworzyć się zarys standardów jakie aktualnie kształtują się w ochronie fizycznej i technicznej mienia w obiektach handlowych.
Ponadto, przekonani jesteśmy, że uzyskane w ten sposób wyniki, nie jednemu odbiorcy ankiety przysłużą w podejmowaniu ważnych decyzji oraz zakładaniu planów krótko i długo terminowych – mówi Łukasz Grzesik współautor projektu.

Pierwszy temat poruszony w ankiecie dotyczy „kondycji” systemów telewizji przemysłowej instalowanych w obiektach handlowych. Ankieta ma na celu zweryfikowanie trendów związanych z wyborem technologii oraz aktualnym stanem technicznym posiadanych systemów.

Program ankietowy kierowany jest do Właścicieli, Dyrektorów, Zarządców, Kierowników, osób decyzyjnych/odpowiedzialnych za realizację polityki bezpieczeństwa w obiektach handlowych takich jak: Dyskonty, Supermarkety, Hipermarkety, Domy Towarowe, Centra Handlowe…

Program ankietowy realizowany jest pod patronatem Polskiej Izby Handlu oraz Portalu Ochrona.pro.

Uczestnictwo w programie odbywa się za pomocą bezpośredniego zaproszenia lub poprzez indywidualne zgłoszenie za pośrednictwem strony www.mail4sec.pl – wybierając opcję ANKIETA uczestnik otrzyma dedykowanego linka do strony ankiety.

Ankieta trwa do 28.02.2015r.

Edycja: 28.02.2015

Redakcja portalu BH informuje, że ankieta zostaje wydłużona na czas uzyskania prognozowanego poziomu aktywności wśród ankietowanych.

Istotnym dla redakcji jest przedstawienie wiarygodnych wyników, obrazujących rzeczywisty stan tematu ankiety. W tym celu, niezbędne jest osiągnięcie właściwego progu uzyskanych odpowiedzi – mówi Łukasz Grzesik redaktor portalu BH.

Czytany 1910 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dział: Ankiety
Zaloguj się, by skomentować

BH Partnerzy:

logoSketch31121446   bplussociallogo3

Obserwuj nas

Wydarzenia

Ankiety BH