sobota, Paź 11 2014

Jedną z głównych ról w zapobieganiu stratom powstałym w skutek kradzieży, odgrywają elektroniczne systemy zabezpieczeń. Na linii frontu wyłania się system bramek antykradzieżowych, wspierający detalistów w codziennej walce ze złodziejami. Warto pamiętać, że bramki znajdują się w grupie systemów sygnalizacji zagrożenia, a więc do prawidłowego działania muszą mieć odpowiednie systemy reakcji – czy przez podmioty zewnętrzne (agencje ochrony) czy przez własnych pracowników. Sama bramka nie przeciwdziała kradzieży, ale w środowisku nazwa „bramka antykradzieżowa” funkcjonuje, dlatego w naszym artykule również będziemy posługiwać się tym terminem.

sobota, Maj 17 2014

Rozpoczynając cykl „systemy antykradzieżowe – co o nich wiemy”, nawiązaliśmy do trzech podstawowych systemów jakie dostępne są na rynku.

W pierwszym artykule odnieśliśmy się do popularnych bramek RF, systemu radiowego > cz.1 RF <.
W drugim cyklu odniesiemy się do systemu AM – akustomagnetycznego.

czwartek, Maj 01 2014

Jedną z głównych ról w zapobieganiu stratom powstałym w skutek kradzieży, odgrywają elektroniczne systemy zabezpieczeń. Na linii frontu wyłania się system bramek antykradzieżowych, wspierający detalistów w codziennej walce ze złodziejami.

Obserwuj nas