Przejęcie Praktikera? Czy szykują się zmiany na drugim planie?

praktiker.com praktiker.com

Coraz głośniej o sprzedaży sieci Praktiker w Polsce. Aktualne doniesienia wskazują na spore zainteresowanie kupnem przez OBI.

Kto kogo kupi, a kto kogo przejmie? Czyli starcie gigantów na drugim planie. Tak można nazwać zakulisowe zacieranie rąk, która z firm skorzysta na zakupie OBI.
Ochrona.pro – analizuje sytuację wskazując na możliwe roszady ochrony.
“Praktiker – to głównie City Security. OBI – to Konsalnet. Co stanie się z załogą w ochronie? W wielu przypadkach ochrona jest przejmowana przez wchodzące firmy ochrony, jednak przy obiektach tego typu, które konkurowały ze sobą nie jest to takie pewne. Tym bardziej, że pamiętać trzeba o dość nerwowych ruchach w samej strukturze branży ochrony.”

Obie sieci dysponują zbliżoną do siebie ofertą, jednakże ich systemy ochrony i bezpieczeństwa już różnią się między sobą.
Osłabiony oszczędnościami system ochrony i bezpieczeństwa sieci Praktiker w tym przypadku może wyraźnie skorzystać na tej transakcji.

---

ochrona.pro

Czytany 1782 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dział: Artykuły
Etykiety
Zespół BH

specjalista

Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości artykułu bez zgody Redakcji BH zabronione.

Strona: www.bezpiecznyhandel.pl
Zaloguj się, by skomentować

Obserwuj nas