Jest już pierwszy odcinek programu „Bezpieczniki”!

  • sobota, Mar 21 2015
  • Napisał 

Redakcja portalu Bezpecznyhandel.pl zaprasza do odsłuchania pierwszego odcinka audycji realizowanej w formie podcastu pt. „Bezpieczniki”.

Tytuł audycji nawiązuje do grupy zawodowej – menedżerów bezpieczeństwa – potocznie określanych jako „bezpiecznicy”, ale też symbolizuje, odnosi się do elementu zabezpieczającego urządzenie, użytkownika przed określonym zagrożeniem. Co w kontekście wspomnianej grupy zawodowej ma odniesienie.

>>> Odsłuchaj audycji <<<

Pierwszy odcinek zrealizowany został w ramach konferencji organizowanej przez Polską Izbę Handlu i firmę Juwentus, jaka miała miejsce dnia 12-13 marca we Wrocławiu. Gośćmi audycji są:
przedstawiciel Polskiej Izby Handlu: Adam Suliga Niezależny ekspert ds. bezpieczeństwa oraz przedstawiciel firmy Juwentus: Ireneusz Małachowski Dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa Biznesu

W ramach cyklu audycji „Bezpieczniki” będziemy poruszać tematykę związaną przede wszystkim z bezpieczeństwem i ochroną mienia na rynku detalicznym, przemysłowym i w przestrzeni publicznej. Omówione zostaną aktualne wydarzenia branżowe oraz odniesiemy się do najciekawszych publikacji jakie pojawiają się na łamach portali grupy World Security Information.

Czytany 1609 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dział: Artykuły
Zaloguj się, by skomentować

Obserwuj nas