poniedziałek, Wrz 05 2016

City Security – jedna z wiodących firm sektora ochrony osób i mienia w Polsce – zwiększa wydatki na technologiczne rozwiązania, które jeszcze bardziej wpłyną na skuteczność jej działania. To kolejny krok będący odpowiedzią na coraz większe wyzwania otoczenia makroekonomicznego. Po wprowadzeniu od początku tego roku tzw. „ozusowania”, branżę ochrony czeka kolejny test: od 1 stycznia 2017 roku zacznie obowiązywać przepis o obowiązkowej minimalnej stawce godzinowej, która – po waloryzacji – wyniesie około 13 złotych.

sobota, Maj 28 2016

W dniu wczorajszym (27.05) serwisy internetowe obiegła informacja o alarmach bombowych zgłaszanych na masową skalę. Wiadomość email z treścią o ładunku wybuchowym otrzymały m.in. Centrum Handlowe Silesia City Center w Katowicach, Galeria Kazimierz w Krakowie oraz Galeria Gryfin w Gdańsku. Alarm otrzymały również wybrane siedziby TVP, wydawnictwa prasowe oraz Giełda Papierów Wartościowych.

sobota, Lut 07 2015

Kradzieże dokonywane przez konsumentów są podstawową przyczyną strat w handlu. A oprócz tego detaliści odnotowują wzrost zagrożeń nowymi kradzieżami zewnętrznymi dotyczącymi włamań do systemów komputerowych i naruszeń prywatności – czytamy w najnowszym raporcie kosztów kradzieży 2013-2014 The Global Retail Theft Barometr od Checkpoint Systems.

Strona 1 z 6

Obserwuj nas

Wydarzenia

Ankiety BH