O AUTORZE

Łukasz Grzesik
Security & Loss Prevention Manager

Jestem specjalistą z zakresu bezpieczeństwa obiektów handlowych z ponad 18-letnim doświadczeniem. Pracowałem zarówno po stronie profesjonalnych firm ochrony, jak i klienta sieciowego. Moją główną specjalizacją jest zapobieganie kradzieżom i oszustwom w sklepach. Zarządzanie usługami, procesami i systemami bezpieczeństwa to także moja mocna strona.

Pasjonuję się nowymi technologiami, interesują mnie trendy konsumenckie oraz te związane handlem stacjonarnym i internetowym.

Na moim blogu dzielę się swoimi doświadczeniami, wiedzą, opiniami i komentarzami z zakresu „retail loss prevention”. To wyjątkowy projekt w swojej dziedzinie, który tworzę od 2018 roku. Blog zawiera wiele informacji na temat kradzieży w handlu, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Treść podzielona jest na krótkie artykuły, które poruszają różne aspekty tego problemu, takie jak przyczyny, skutki, statystyki i metody zapobiegania.
W przeszłości współtworzyłem takie projekty jak forum internetowe, portal i magazyn branży security.

Czytelników zachęcam do śledzenia mojego profilu na Twitterze @lukasz_grzesik, gdzie często zamieszczam różne komentarze. Zapraszam także do dołączenia do społeczności, którą tworze na LinkedIn. Jestem również otwarty na współpracę i sugestie, zapraszam do przesyłania pomysłów na publikacje i badania branżowe, których jeszcze nie ma na blogu. Można to zrobić korzystając z poniższego formularza.

Miłego czytania!

KONTAKT: