O AUTORZE

Łukasz Grzesik
Security & Loss Prevention Manager

Swoją przygodę zawodową z branżą security rozpocząłem w 2005r. i nadal ona trwa. Zaczynałem w prywatnych firmach świadczących usługi z zakresu ochrony osób i mienia. Dzięki ambicji i determinacji sukcesywnie rozwijałem swoje kompetencje, docierając do kolejnych etapów rozwoju zawodowego. Zdobyte doświadczenie najbardziej umocniłem we współpracy z branżą detaliczną. Moją główną specjalizacją jest przeciwdziałanie kradzieży i oszustwom w sklepach. Ponadto nie mniejszym zakresem specjalizacji jest zarządzanie usługami, procesami, systemami w obszarze bezpieczeństwa biznesu.

Od 2013r. wzbogacam swoje doświadczenie w ramach wewnętrznej struktury klienta sieciowego. Swój zawód wykonuje z pasją, a swoje zainteresowania poszerzam o trendy konsumenckie, trendy w handlu stacjonarnym i internetowym oraz nowe technologie.

W przeszłości realizowałem również projekty związane z forum internetowym, portalem i magazynem dla branży security. Obecnie tworzę tego bloga w celu dzielenia się moim doświadczeniem, wiedzą, opiniami i komentarzami. Staram się, aby forma była prosta, przejrzysta dla czytelnika, a zawarte w niej treści z zakresu „retail loss prevention” przyczyniają się do unikalności projektu.

Jestem aktywny na swoim twitterowym profilu, komentując bieżące wydarzenia związane z tematyką bloga. Dlatego zachęcam czytelników do śledzenia mojego profilu i obserwowania twitterów. Wolę również, aby ten kanał społecznościowy był używany do bezpośredniego kontaktu ze mną.

Miłego czytania!

KONTAKT:

Masz pomysł na publikacje, a może badanie branżowe?
Chcesz znaleźć na blogu treści, których jeszcze tu nie ma?
Zgłoś swoją sugestię przez formularz.