#28 Przegląd Prasy

Rozboju z użyciem noża

Dwóch mężczyzn w wieku 26 i 40 lat napadło na pracownika jednego ze sklepów w Bielsku-Białej. Sprawcy grozili nożem i zażądali alkoholu, papierosów oraz kasy fiskalnej. Ekspedientka użyła wobec agresorów gazu, do interwencji włączył się również klient sklepu. Sprawcy zostali zatrzymani przez policję.

slaska.policja.gov.pl

20-latek odpowie za serię kradzieży

Mieszkaniec Lublina odpowie za kradzieże w sklepach na blisko 20 tys. zł. Mężczyzna dokonał kilku kradzieży w drogeriach.

lublin.policja.gov.pl

Okradał dyskonty

Kradł alkohole, perfumy, słodycze, akcesoria kuchenne w dyskontach, teraz 37-latek odpowie za liczne kradzieże w Łęczycy.

lodzka.policja.gov.pl

Zatrzymani sprawcy brutalnego napadu na lombard

Dwóch mężczyzn odpowie za rozbój w trakcie którego obezwładnili pracownika lombardu i użyli wobec niego gazu. Sprawcy ukradli kasetkę ze złotą biżuterią, wartość strat wyceniono na około 10 tys. zł.

wroclaw.policja.gov.pl

Zatrzymany sprawca rozboju w Kobyłce

Wołomińscy kryminalni zatrzymali podejrzanego o udział w napadzie na sklep w Kobyłce. Za przestępstwo będzie odpowiadał w warunkach recydywy. W napadzie udział brało dwóch sprawców, jeden z nich zmarł wskutek rany zadanej nożem w wyniku szamotaniny z właścicielem sklepu.

wolomin.policja.gov.pl

 

 

Powrót do strony głównej