#33 Przegląd Prasy

Postrzelił ochroniarza w trakcie kradzieży

Do zdarzenia doszło 24 lutego w Lubinie, kiedy ochroniarz próbował zatrzymać mężczyznę, który próbował okraść market. W trakcie szarpaniny sprawca wyciągnął broń pneumatyczną i strzelił bezpośrednio do 63-letniego pracownika ochrony. 63-latek w stanie niezagrażającym życiu został przewieziony do szpitala. Dzień po zdarzeniu lubińska policja poinformowała, że sprawca został zatrzymany po kilkugodzinnych poszukiwaniach.

lubin.naszemiasto.pl

Okradł sklepy na 22 tys. zł.

34-latek z Lubina regularnie okradał okoliczne sklepy. Jego łupem były drogie alkohole, ubrania, kosmetyki i żywność. W sumie usłyszał 23 zarzuty kradzieży na wartość blisko 22 tys. zł.

lubin.policja.gov.pl

Nocne włamanie do dyskontu

Słupska Policja poszukuje sprawcy i apeluje do każdego, kto ma wiedzę na temat włamania do dyskontu w Smołdzinie. Do zdarzenia doszło z 19/20 lutego w czasie którego skradziono dużą ilość gotówki oraz wyrobów tytoniowych.

gp24.pl

Gazem w pracownika ochrony

Podczas kradzieży alkoholu i kosmetyków 33-latek rzucił się na ochroniarza, używając wobec niego gazu, bo zwrócił na niego uwagę. Ten jednak nie poddał się i z pomocą klientów sklepu ujął złodzieja. Okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie również narkotyki.

wola.policja.gov.pl

Trzy kobiety zatrzymane za kradzież perfum, jedna z nich miała 89 lat.

Policjanci ze Szczytna zatrzymali trzy kobiety za kradzieże perfum w lokalnych drogeriach w wieku od 34 do 89 lat. Jak się okazało, inicjatorem takiego rodzinnego wypadu była 34-latka, która wybrała się na darmowe zakupy ze swoją 54-letnią matką i 89-letnią babcią. Łączna wartość skradzionego towaru to prawie 2200 zł.

szczytno.policja.gov.pl

Powrót do strony głównej