#31 Przegląd Prasy

65-latek i 60-latka ujęci na kradzieży

Małżeństwo z Ciechanowa zostało przyłapane na kradzieży w jednym z lokalnych supermarketów. Zostali zauważeni przez ochroniarza, który zorientował się, że para kradła już wcześniej. W ciągu kilku tygodni para ukradła towarów za blisko 900 zł.

mazowiecka.policja.gov.pl

30 butelek likieru

Do zdarzenia doszło na jednym z marketów w Tarnowskich Górach, 37-latek został zatrzymany przez ochroniarza po tym, jak rozpoznał go, gdy wcześniej ukradł 30 butelek likieru w innym markecie. Wartość skradzionego mienia oszacowano na ponad 800 zł.

tarnowskie-gory.policja.gov.pl

Pod wpływem alkoholu dokonała kradzieży

Wodzisławska policja zatrzymała 39-letnią kobietę po tym, jak obsługa sklepu zauważyła, że kradnie towar. W trakcie zatrzymania kobieta miała przy sobie alkohol, kawę i słodkie napoje. Jak się później okazało, kobieta ukradła towar o wartości blisko 1000 zł.

wodzislaw-slaski.gov.pl

Ukradł whisky, kapsułki do prania i wózek sklepowy

Śledczy z Tczewa zatrzymali 32-latka, który z jednego z lokalnych supermarketów ukradł 25 butelek whisky i 54 opakowania kapsułek do prania, ilość była tak duża, że sprawca ukradł również wózek sklepowy, aby wynieść łup. Wartość strat oszacowano na blisko 5000 zł.

pomorska.policja.gov.pl

Policja poszukuje sprawcy kradzieży drogiego telefonu

Do kradzieży doszło w grudniu, ale dopiero teraz policja zdecydowała się opublikować wizerunek sprawcy kradzieży telefonu Samsung Z Flip 4 o wartości blisko 5000 zł. Każdy, kto rozpoznaje podejrzanego, proszony jest o kontakt z komendą policji w Rybniku.

rybnik.policja.gov.pl

Powrót do strony głównej