#43 Przegląd Prasy

Kto rozpoznaje tę parę? Przywłaszczyli 6 par obuwia

Gliwicka policja publikuje wizerunek pary, która ukradła buty warte ok. 1050 zł. Policja podaje rysopisy osób i prosi o pomoc w ustaleniu ich tożsamości. Więcej na ten temat >>>tutaj<<<

Ukradli 21 paczek kawy

Policjanci z Kościerzyny zatrzymali dwóch braci, obywateli Mołdawii, podejrzanych o kradzież 21 paczek kawy o wartości blisko 1400 zł. Jak się później okazało, ci sami sprawcy ponownie dokonali kradzieży w tym samym sklepie.

Zatrzymana szajka złodziei

Inowrocławska policja zatrzymała dwóch mężczyzn i kobietę podejrzanych o liczne kradzieże. Wśród łupów były kosmetyki, kapsułki do zmywarek, kawa i słodycze. Zatrzymanym grozi do 5 lat więzienia.

Pracownice sklepu wynosiły towar tylnym wyjściem

Dzięki świadkowi policja zatrzymała dwie kobiety, które tylnymi drzwiami wynosiły towar. Świadek zauważył kobietę prowadzącą tylnym wyjściem z marketu wózek wypełniony różnymi towarami. A w samochodzie do którego zapakowano towar czekała jeszcze jedna osoba. Policjanci szybko ustalili, że byli to pracownicy sklepu, w dalszym toku ustalono, że nie była to ich pierwsza taka kradzież.

Kradł losy na loterię

Hajnowscy policjanci zatrzymali 52-latka podejrzanego o kradzież w jednym ze sklepów w gminie Czeremcha. Jego łupem padło blisko 500 losów na loterię. Straty wyceniono na prawie 1800 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Powrót do strony głównej