#42 Przegląd Prasy

Kradli buty, sprawców wskazali internauci.

Gliwicka policja prowadziła śledztwo w sprawie kradzieży 6 par butów o wartości blisko 2500 zł. Monitoring zarejestrował podejrzanych, których wizerunki opublikowano z apelem do internautów. Dzięki publikacji sprawcy zostali zatrzymani.

Policja szuka sprawców kradzieży torebek damskich i obuwia.

Kryminalni z Bydgoszczy Szwederowa prowadzą śledztwo w sprawie kradzieży damskich torebek i obuwia sportowego o łącznej wartości ponad 1800 zł. Policjanci zbierają informacje, które mogą przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach i filmie. Wszelkich informacji w tej sprawie można udzielić osobiście w Komendzie Policji przy ul. Toruńska 19 lub telefonicznie 47 751 53 26, Więcej informacji pod tym adresem

17-latek trzykrotnie dokonał rozboju

Wieliccy policjanci zatrzymali 17-latka, który trzykrotnie rabował w jednym z lokalnych sklepów. Przy trzeciej próbie został zatrzymany, gdy zażądał od ekspedientki gotówki. W czasie napadu 17-latek miał na głowie kaptur, a w dłoni trzymał siekierę.

Włamanie do jubilera

Bielscy policjanci ustalają sprawców włamania do miejscowego jubilera. Do włamania doszło 20 czerwca około godziny 5 rano. Sprawcy ukradli biżuterię o wartości około 15 tys. zł.

Napad na jubilera

Poznański policjant zatrzymał podejrzanego o napad na jubilera. Po zakończeniu służby policjant zauważył krzyczącą kobietę. Zatrzymał się i dowiedział się, że doszło do napadu. Policjant udał się we wskazane miejsce i zobaczył uciekających mężczyzn. Interweniował i zatrzymał jednego z nich. Mężczyzna miał przy sobie kosztowności, których wartość oszacowano na ponad 72 tys. zł. Po krótkim czasie zatrzymano drugiego sprawcę.

Powrót do strony głównej