#46 Przegląd Prasy

22-latek zatrzymany za kradzieże sklepowe

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali 22-letniego złodzieja na gorącym uczynku, który ukradł artykuły spożywcze i przemysłowe z jednego z kępińskich supermarketów. Wartość strat oszacowano na ponad 1100 zł.

22 i 30-latek okradali markety

Policjanci ze Zgorzelca zatrzymali 22 i 30-latka, którzy dokonywali kradzieży w marketach. Ich łupem padły m.in. art. spożywcze, akcesoria do golenia oraz sprzęt elektroniczny. Straty spowodowane przez obu złodziei łącznie wyniosły ponad 3 200 zł.

3 obywateli Czech oskarżonych o kradzieże

Policjanci z Nysy zatrzymali 3 osoby podejrzane o dokonanie kradzieży sklepowych. Obywatele Czech mieli kraść drogie kosmetyki, elektronarzędzia oraz artykuły chemiczne i ogrodowe. Dwie kobiety i mężczyzna usłyszeli łącznie po 4 zarzuty, między innymi zarzuty kradzieży oraz oszustwa.

Spowodował straty na ponad 3 tys. zł.

Policjanci z Chojnowa zatrzymali 46-letniego mężczyznę podejrzanego o liczne kradzieże w sklepach. Mężczyzna kradł żywność, kosmetyki, alkohol i zabawki. Łączną wartość strat oszacowano na ponad 3 tysiące złotych.

Sprawcy napadu zatrzymani

Policjanci z Wydziału Kryminalnego tyskiej komendy zatrzymali dwóch mieszkańców miasta w wieku 24 i 30 lat, podejrzanych o rozbój z użyciem przedmiotu przypominającego broń na ekspedientce sklepu. Łupem przestępców padło 2000 złotych. Mundurowi odzyskali część skradzionych pieniędzy.

Powrót do strony głównej