NA DZIEŃ DOBRY!

Powoli, małymi krokami do przodu… i już jest!

Zapowiadany blog o zapobieganiu stratom kradzieży i nie tylko w handlu. Chcę prowadzić go w nieco luźnej i prostej formie, bez zbędnej „eksperckiej” spiny, tak aby każdy zainteresowany znalazł tu inspirujące bodźce, pozwalające odnaleźć się w rzeczywistości związanej z obszarem Loss Prevention i poniekąd Fraud Prevention w retailu.

W tematyce bloga głównie poruszane są głównie kwestie kradzieży wynikających po stronie klientów i pracowników, ale także o narzędziach im zapobiegających, takich jak procesy wewnętrzne, rozwiązania systemowe, ochrona fizyczna/techniczna i nie tylko…

Jako odskocznię od czasu do czasu zagłębie się w elementy psychologii, kultury organizacyjnej, a czasem tematy zupełnie z innych obszarów rynku.

Planuję, aby forma treści była krótka, bardziej nastawiona na pobudzenie wyobraźni i samodzielnego myślenia. Jednakże do tych „skrótów myślowych” przewiduje biuletyn, który będzie doskonałym uzupełnieniem do najciekawszych treści.

Z handlem działam od prawie 2005 r. z krótkimi przerwami. Poznałem smak tej pracy i codzienne problemy w obiektach handlowych o profilu odzieżowym, spożywczym, elektronicznym oraz meblowym. Byłem po dwóch stronach medalu, zaczynając od współpracy z firmami ochrony, a obecnie dbając o bezpieczeństwo mienia po stronie klienta sieciowego z polskim kapitałem i ogromnym potencjałem rozwojowym.

Widzieliśmy się do tej pory na moim profilu FB/zapazuche, teraz zapraszam tutaj. Możecie także śledzić moje komentarze na Twiterze.

Powrót do strony głównej