#32 Przegląd Prasy

Włamanie do sklepu z elektroniką użytkową

W popularnym sklepie z elektroniką użytkową w Żninie doszło do włamania. Jak podała lokalna prasa, do zdarzenia doszło 16 lutego 2023 roku. Sprawcy prawdopodobnie zrobili dziurę w tylnej części sklepu i przez nią weszli. Straty oszacowano wstępnie na ok. 200 tys. zł.

znin.naszemiasto.pl

Właściciel sklepu sam namierzył skradziony mu sprzęt

Przypomnę, że 5 lutego dodano informację o kradzieży w sklepie elektronicznym w Limanowej >>>Tutaj<<<, policja szukała sprawców kradzieży na ok. 100 tys. zł.  Jak się okazało właściciel sam namierzył sprzęt w Rumunii w lokalnym lombardzie. Właściciel osobiście wybrał się do lombardu obok którego znajdował się posterunek policji, w który również zgłosił kradzież. Teraz czeka na odzyskanie sprzętu. Materiał o zdarzeniu wyemitował >>polsatnews.pl<<< 

polsatnews.pl

Kradzież elektronarzędzi

Ochrona w jednym z marketów budowlanych w Kutnie zatrzymała sprawcę kradzieży dalmierza laserowego. Pracownicy ochrony zauważyli charakterystyczne czerwone buty sprawcy i powiązali to z wcześniejszą kradzieżą. Teraz 45-letni sprawca odpowie za szkody na łączną kwotę prawie 800 zł.

kutno.policja.gov.pl

Nagranie z kradzieży perfum

Olsztyńska policja poszukuje sprawcy kradzieży perfum o wartości ponad 900 zł. Do zdarzenia doszło 15 listopada ubiegłego roku, ale nagranie zostało teraz opublikowane. Nagranie pokazuje lekki sposób kradzieży, sprawca po prostu zabiera towar i wychodzi bez ukrywania się z tym.

olsztyn.policja.gov.pl

Nieletni zatrzymani za kradzież zabawek

W jednym ze sklepów w Kępnie pracownik sklepu rozpoznał nieletniego, który wcześniej wraz z kolegami kradł zabawki. Policja ustaliła, że sprawcami kradzieży było trzech nieletnich w wieku 9, 12 i 14 lat. Ukradli zabawki o wartości ponad 700 zł.

kepno.policja.gov.pl

Powrót do strony głównej