39# Przegląd Prasy

Okradła pracodawcę na 28 tys. zł.

58-latka z Bytomia odpowie za kradzież pieniędzy z kasy. Kobieta od kilku lat pracowała w sklepie w centrum miasta, pracodawca zorientował się w ostatnim miesiącu, że pracownik go okrada. Łączna wartość skradzionej gotówki to prawie 28 tys. zł.

bytom.policja.gov.pl

Ukradł ponad 60 kaw

19-latek odpowie za kradzież ponad 60 kaw o wartości blisko 2 tys. zł. W jednym ze sklepów na Woli zabrał towar i wyszedł nie płacąc. Zauważył to ochroniarz, który interweniował i ujął sprawcę kradzieży. Ale ten uderzał ochroniarza w twarz. Mężczyzna odpowie teraz za rozbój.

wola.policja.gov.pl

Zatrudnił się jako kierowca by kraść towar

Jak informuje portal wpoznaiu.pl w jednym z największych sklepów wysyłkowych zatrudnił się mężczyzna jako kierowca do przewożenia towaru. Jak się później okazało, zatrudnił się w celu kradzieży. Miał do tego dwóch wspólników, którzy podczas postoju okradli transport.
Sprawa wyszła na jaw, ponieważ przypadkowa osoba, która widziała niecodzienne zdarzenie powiadomiła policję.

wpoznaniu.pl

Pobił ekspedientkę i ukradł pieniądze

Ekspedientka została zaatakowana w  jednym ze sklepów w Tomaszowie Mazowieckim. 25-letni sprawca wtargnął do sklepu, zaatakował ekspedientkę, zadał jej kilka ciosów w twarz i ukradł 1000 zł w gotówce. Jak się później okazało sprawca był już znany policji. Teraz usłyszał zarzut kradzieży.

tomaszow-mazowiecki.policja.gov.pl

Włamał się do sklepu i ukradł alkohol

W Legnicy doszło do włamania do sklepu, w trakcie którego sprawca ukradł 35 butelek alkoholu. Właściciel oszacował straty na ponad 2600 zł. Sprawca odpowie teraz za kradzież z włamaniem.

legnica.policja.gov.pl

 

Powrót do strony głównej