#40 Przegląd Prasy

Ukradł alkohol i papierosy po czym potrącił obsługę samochodem

45-latek wyniósł ze sklepu w Łososinie Dolnej skradzione butelki z alkoholem i papierosy. Próbując odjechać ze swoim łupem, najpierw usiłował potrącić jedną z ekspedientek, która chciała mu przeszkodzić, a drugą „przewiózł” kilkadziesiąt metrów na masce samochodu.

nowy-sacz.policja.gov.pl

Trzykrotnie włamał się do sklepu

Policjanci z Wejherowa zatrzymali 51-letniego mężczyznę który trzykrotnie włamywał się do sklepów. Łupem sprawcy padły głównie pieniądze i papierosy. Łączna wartość strat oszacowano na ponad 30 tys. zł.

wejherowo.policja.gov.pl

Poszukiwani sprawcy kradzieży

W Komisariacie Policji II w Gliwicach prowadzone jest dochodzenie w sprawie kradzieży wkładów do maszynek Gilette o łącznej wartości 3741,75 złotych. Kradzież miała miejsce 14 marca w jednym ze sklepów w centrum handlowym przy ulicy Lipowej w Gliwicach. Monitoring sklepu zarejestrował dwie podejrzane osoby o nieznanej tożsamości, których wizerunek publikujemy z apelem do osób, które wiedzą, kim są. [zdjęcia + wideo]

gliwice.policja.gov.pl

Wspólne działania Bydgoskiej Policji

Wspólne działania bydgoskich policjantów ze specjalistami do spraw bezpieczeństwa z placówek handlowych działających na terenie naszego miasta zainicjowane zostały podczas marcowego spotkania w Komendzie Miejskiej Policji w Bydgoszczy. Od tego czasu są realizowane i przynoszą wymierny efekt.

Łącznie podczas działań policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 8 sprawców kradzieży artykułów drogeryjnych. Sześciu z nich zostało ukaranych mandatem karnym, a dwóch pouczonych. W każdym przypadku policjanci odzyskali skradziony towar, który nieuszkodzony powrócił do dalszej sprzedaży.

bydgoszcz.policja.gov.pl

 

Powrót do strony głównej