#41 Przegląd Prasy

Odplamiacz w cenie marchewki

43-latka z Białegostoku w jednej z dyskontowych kas samoobsługowych zważyła odplamiacz ale policzyła go jako marchew. Według interweniujących policjantów ta sama kobieta od połowy kwietnia w tym samym sklepie dokonała co najmniej 5 innych oszustw.

Groził maczetą ochronie i klientom centrum handlowego

W środę po południu 52-letni mężczyzna zachowywał się agresywnie w stosunku do klientów galerii przy rondzie Wiatraczna (W-wa). Z tego powodu został wyproszony przez ochronę. To spowodowało, że mężczyzna wyjął maczetę i zaczął się odgrażać. Na miejscu interweniowała straż miejska, jak się później okazało, mężczyzna miał przy sobie także inne niebezpieczne narzędzia, tj. siekierę i młotek.

Okradali markety

Czterech obywateli Mołdawii dopuszczało się kradzieży w lokalnych marketach w Wągrowcu i Mieścisku. Ich łupem padły m.in: artykuły chemiczne i spożywcze o wartości przekraczającej 1000 zł. Wszyscy sprawcy zostali zatrzymani przez policję.

Poszukiwani sprawcy kradzieży

Policja z Knurowa poszukuje sprawców kradzieży 3 maszynek do golenia i 1 elektronicznej szczoteczki. Łączna wartość skradzionych towarów wynosi blisko 1000 zł. Osoby rozpoznające wizerunek sprawców proszeni są o kontakt z KMP Gliwice.

Włamanie do sklepu spożywczego

Policja z Mławy prowadzi czynności w sprawie włamania do sklepu spożywczego na terenie Mławy. Sprawca wszedł przez uchylone okno nad drzwiami, ukradł artykuły spożywcze, alkohol oraz papierosy i wyszedł tą samą drogą. W związku z tą sytuacją policja apeluje o odpowiednie zabezpieczenie lokali. Link zawiera wideo z monitoringu.

Powrót do strony głównej