#51 Przegląd Prasy

Pobił ekspedientkę

Suwalscy policjanci zatrzymali 27-latka, który dokonał rozboju w jednym z lokalnych sklepów. Mężczyzna wziął ze sklepowej półki kabanosy i napój, a następnie chciał wyjść z towarem nie płacąc za niego. Interweniowała sprzedawczyni, którą 27-latek uderzył z pięści w twarz. Teraz odpowie za swoje czyny. 

Rozbój w cukierni

53-latek i jego 38-letni wspólnik dokonali rozboju w jednej z bydgoskich cukierni. Mężczyźni włamali się do lokalu, z relacji zgłaszającego, celem kradzieży wartościowych przedmiotów. W środku przebywał pracownik, który chciał im przeszkodzić. Niestety został pobity, a sprawcy ukradli dwie blachy z wypiekami o wartości około 50 zł. 

Areszt za kradzież rozbójniczą i posiadanie narkotyków

Policjanci z Chełma zatrzymali 32-lata, który odpowie za kradzież rozbójniczą, po tym jak w jednym z lokalnych supermarketów w trakcie kradzieży uderzył pracownika ochrony. W trakcie zdarzenia pracownikowi ochrony chciał pomóc inny klient, ale ten został zaatakowany przez kobietę, która znała się ze sprawcą kradzieży. Oboje zostali zatrzymani przez policję, jak się później okazało 32-latek posiadał narkotyki. 

Rozbój w drogerii

Policjanci z Opola zatrzymali 35-latka po tym jak w jednej z lokalnych drogerii dopuścił się kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna próbował wynieść kosmetyki nie płacąc za nie, na co zareagowała obsługa. Do samego końca mężczyzna nie chciał oddać łupu, szarpiąc się z dwiema sprzedawczyniami, a jedną uderzając.

źródło: policja.gov.pl

Powrót do strony głównej