#56 Przegląd Prasy

Rodzinny duet w rękach policji

Policja z Jeleniej Góry zatrzymała teściową (58 l.) i synową (36 l.), które odpowiedzą za liczne kradzieże w lokalnym dyskoncie. Kobiety usłyszały łącznie 9 zarzutów za kradzież art. spożywczych i chemicznych. Sklep oszacował straty na blisko 15 000 zł. W sprawie pomógł monitoring sklepu, który udokumentował czyn kobiet.


Ma na koncie ponad 100 kradzieży

Policja z Chełma zatrzymała 59-letniego mężczyznę, gdy ten został ujęty przez personel sklepu za kradzież kosmetyków. Jak się okazało mężczyzna był już znany policji i działał w warunkach powrotu do recydywy. Śledczy ustalili, że mężczyzna na terenie Chełma kradł w sklepach art. spożywcze, alkohol, art. chemiczne oraz kosmetyki. Pokrzywdzeni oszacowali straty na łączną kwotę ponad 20 000 zł.


Kopnął w szybę w Centrum Handlowy

Policja w Gdańsku zatrzymała 58-letniego mężczyznę po tym jak ochrona C.H. ujęła go za spowodowanie szkody. Mężczyzna kopnął w szybę drzwi ewakuacyjnych i uszkodził ją. Wartość szkody oszacowano na nie mniej niż 6 000 zł. Mężczyzna był już znany policji za podobne przestępstwa.


Odpowie za szereg kradzieży

Policja z Białej Podlaskiej zatrzymała 28-letniego mężczyznę, który dopuścił się licznych kradzieży na wartość ponad 4 000 zł. Mężczyzna wpadł po tym jak dokonał kradzieży w jednej z lokalnych drogerii. Jak się później okazało mężczyzna był już znany policji. Działał w warunkach recydywy.


Groził nożem w Galerii Handlowej

Policja z Kalisza zatrzymała 50-letniego mężczyznę, który groził nożem napotkanej w galerii kobiecie. Zaniepokojona sytuacją kobieta zgłosiła to ochronie obiektu, a ta powiadomiła o zdarzeniu policje. Mężczyzna szybko został zatrzymany, okazał się nim obywatel Czech. Teraz odpowie za swój czyn.


Źródło: policja.gov.pl

Powrót do strony głównej