#68 Przegląd Prasy

Wskoczył na regał i rzucał butelkami w Policjantów

Policjanci z Głogowa interweniowali w dyskoncie gdzie awanturujący się mężczyzna wskoczył na regał z alkoholem, a potem rzucał butelkami w policjantów. 32-letni mężczyzna był już znany policji z wielokrotnych kradzieży. Teraz mężczyzna odpowie za wyrządzone szkody oraz czynną napaść na funkcjonariuszy.


Ukradł papierosy na 7,5 tys. zł.

Policjanci z Gdańska zatrzymali 29-letniego mężczyznę za kradzieże papierosów na ponad 7,5 tys. zł. Mężczyzna wykorzystywał nieuwagę pracowników osiedlowych sklepów i wchodził niezauważony na zaplecze. Z tego powodu sprawca kradzieży usłyszał 3 zarzuty.


Seria kradzieży odnotowana przez Katowicką Policję

Policjanci z Katowic zatrzymali 29-letnią mieszkankę Mysłowic, która w markecie ukradła markowe słuchawki o wartości prawie 1,7 tys. zł.

Ochrona sklepu drogeryjnego, ujęła i przekazała policji 36-letnią mieszkankę Łącka po kradzieży kosmetyków na prawie 4 tys. zł.

W innym zdarzeniu policjanci zatrzymali dwie osoby 20 i 55-latkę, które dopuściły się kradzieży ubrań na 1,1 tys. zł.


Kradł na dużą skalę

Policjanci z Katowic zatrzymali 45-latka po tym jak ten został ujęty przez ochronę sklepu. Mężczyzna w lokalnym centrum handlowym dopuścił się kradzieży wielu rzeczy m.in.: walizki podróżne, swetry, bluzy sportowe, obuwie sportowe, czapki z daszkiem, skarpetki, kapelusze, kosmetyki, szklanki, globus, wazony, plecaki, torby sportowe, poduszki o łącznej wartości prawie 5 tys. zł. Mężczyzna był już znany policji z kradzieży sklepowej. W tym samym centrum dopuścił się już kradzieży na prawie 12 tys. zł.


Przez 6 dni okradali drogerię

Policjanci z Olsztyna zatrzymali dwóch 22-latków po tym jak ci dopuścili się kradzieży perfum o wartości blisko 8,5 tys. zł. Mężczyźni przez 6 dni okradali drogerię, codziennie wynosząc po parę sztuk perfum. Na ich nieszczęście wszystko zarejestrował monitoring sklepu.


Źródło: policja.gov.pl


Śledź na bieżąco zdarzenia związane z kradzieżami w sklepach, korzystając z nowego kanału na platformie x.com – @RCA_pl – Retail Crime Alert PL i zobacz, co ciekawego dzieje się obecnie w świecie kradzieży sklepowych.

Powrót do strony głównej