#49 Przegląd Prasy

Kradł lalki w sklepie

Bielańscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież 23 lalek z jednego z lokalnych sklepów. Kradzieży dokonywał 40-letni mężczyzna przez około miesiąc czasu, a jego działania zarejestrował monitoring. Ostatecznie mężczyzna został zatrzymany przez policję, a wartość skradzionych lalek oszacowano na ponad 4 tysiące złotych.

Agresywny klient

W Ełku policja interweniowała wobec osoby, która w sklepie piła alkohol, zachowywała się wulgarnie i puszczała głośną muzykę. Ponadto w trakcie interwencji agresywna osoba wprowadziła policję w błąd podając fałszywe dane oraz uszkodziła radiowóz.

Kradł w dyskoncie, wpadł z narkotykami

28-latek w jednym z miejscowych dyskontów Sandomierzu dopuścił się kradzieży towaru. W trakcie czynności mundurowi znaleźli przy nim amfetamina i marihuanę. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 3 miesiące.

Groził pracownikowi ochrony nożem

34-latek podejrzany o kradzież rozbójniczą w jednym z marketów budowlanych na Przymorzu został zatrzymany. Sprawca, uciekając z ukradzioną szlifierką o wartości 258 zł, zagroził pracownikom ochrony nożem. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej i decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu.

Rozbój w sklepie rowerowym

Na terenie miejscowości Szprotowa dwóch mężczyzn napadło na sklep rowerowy. Jeden z nich rzucił się na sprzedawcę i zaczął być go pięściami, drugi w tym czasie ukradł z kasy 2000 zł. 23-latek i 26-latek usłyszeli zarzuty rozboju i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

Kradł w drogerii przebrany za kobietę

45-latek dokonywał kradzieży markowych perfum we wrocławskich drogeriach w przebraniu kobiety. Przechadzając się po sklepie miał na sobie czarną sukienkę, perukę i ciemne okulary, mimo to nie udało mu się uniknąć odpowiedzialności. Dodatkowo, jak się później okazało mężczyzna był już znany policji i miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, do którego nie zastosował się. Teraz odpowie za swoje czyny.

Powrót do strony głównej