#61 Przegląd Prasy

Napadł z pończochą na głowie

Policjanci z Słubicy zatrzymali 44-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież szczególnie zuchwałą. Mężczyzna z pończochą na głowie wpadł do sklepu, wyrwał kasjerce telefon i rzucił nim o podłogę. Zażądał wydania gotówki, z kasy zabrał 10 tys. zł. Teraz grozi mu 8 lat pozbawienia wolności.


Kradł dla zarobku, 30 tys. zł. strat. 

Policjanci z Jastrzębia-Zdrój zatrzymali 29-latka, podejrzanego o liczne kradzież sklepowe. Mężczyzna dokonywał kradzieży w sklepach z samoobsługą i drogeriach. Jego łupem padły m.in. perfumy, alkohol, maszynki do golenia, art. spożywcze i chemiczne. Łączna wartość strat oszacowano na ponad 30 tys. zł. Mężczyzna z kradzieży uczynił źródło dochodu.


Kradł pasty do zębów

Policjanci z Łomży zatrzymali 29-latka, po tym jak ujął go pracownik ochrony. Mężczyzna kradł w lokalnych sklepach. W trakcie zatrzymania w plecaku mężczyzny policja znalazła 96 tubek past na wartość około 1500 zł, pochodzących z kradzieży z dwóch marketów. Mężczyzna był już znany policji za podobne przestępstwa.


Handlował perfumami i wpadł


Policjanci z Rudy Śląskiej zatrzymali 22-letniego mężczyznę, po tym jak ten za ułamek ceny handlował perfumami. Informacja pochodziła z „miasta”, a policjanci posiadali wiedzę, że w jednym z lokalnych sklepów często giną perfumy. Po analizie monitoringu, policjanci skojarzyli mężczyznę z kradzieżami w tym sklepie co skutkowało jego zatrzymaniem. Mężczyzna odpowie za kradzież czterech perfum za blisko 1300 zł.


Źródło: policja.gov.pl

Powrót do strony głównej