#36 Przegląd Prasy

Wpadła na kradzieży ubrań

36-latka w bełchatowskim centrum handlowym została zatrzymana przez obsługę sklepu z towarem o wartości ponad 1700 zł. Próbowała wyjść z towarem w dużej torbie, co zauważyła obsługa. W trakcie interwencji policjanci ustalili, że w samochodzie, którym podróżowała kobieta, znajdowały się również inne ubrania, prawdopodobnie pochodzące z wcześniejszych kradzieży oraz specjalny magnes do usuwania klipsów.

belchatow.policja.gov.pl

Ukradli towar za 13 tys. zł.

Do zdarzenia doszło w Skarżysku – Kamiennej przy magazynie lokalnego marketu. Jak wynika z notatki policyjnej w nocy został rozładowany towar i pozostawiony na paletach do otwarcia sklepu. Skusiło to złodziei, którzy postanowili go ukraść. Z palet zabierali głównie artykuły chemiczne, takie jak proszki, płyny, a także art. żywność, kosmetyki. Wartość skradzionego towaru to ponad 13 tys. zł. Złodzieje wpadli, bo jeden z nich zgubił na miejscu dowód osobisty (link zawiera film z przebiegu kradzieży)

swietokrzyska.policja.gov.pl

Zamiast chronić to okradał sklep

Pracownik ochrony jednego z bialskich marketów odpowie za szereg kradzieży, których się dopuścił. Kradł art. spożywcze, sprzęt i kosmetyki, dokonywał tego w czasie nocnej służby. Sklep oszacował straty na ponad 4 tys. zł.

biala-podlaska.policja.gov.pl

Kradł kosmetyki wraz z córkami

W Pleszewie policja zatrzymała 58-letniego Gruzina i jego dwie córki w wieku 27 i 29 lat, ponieważ kradli kosmetyki w lokalnej drogerii. Wartość skradzionego mienia oszacowano łącznie na kwotę 800 zł.

pleszew.policja.gov.pl

Przebrał się za kobietę żeby utrudnić rozpoznanie

45-letni mieszkaniec powiatu polkowickiego wykazał się dużą kreatywnością, przebierając się za kobietę podczas kradzieży, by uniknąć rozpoznania. Ten niezwykły kamuflaż został jednak szybko odkryty i teraz mężczyzna odpowie za kradzież kosmetyków i gadżetów erotycznych o wartości prawie 1500 zł.

zlotoryja.policja.gov.pl

Ukradł kawę, alkohol i pieluchy

29-latek z Łomży jest podejrzany o serię kradzieży sklepowych w okolicznych sklepach. Jego łupem padł alkohol, art. spożywcze i przemysłowe. Z notatki policyjnej wynika, że nie działał sam a w grupie trzech osób. Wartość strat oszacowano na 4500 zł.

lomza.policja.gov.pl

Włamali się do sklepu spożywczego

Trzech mężczyzn w wieku 24, 26 i 38 lat odpowie za włamanie do sklepu spożywczego. Ich łupem padły artykuły spożywcze, alkohol oraz gotówka. Właścicielka sklepu straty wyceniła na 3000 zł.

sztum.policja.gov.pl

Powrót do strony głównej