#37 Przegląd Prasy

Ukradł 160 kostek masła

Inowrocławska policja poszukuje podejrzanego o kradzież czterech kartonów kostek masła o wartości blisko 1000 zł. Towar najprawdopodobniej został wyniesiony w koszyku bez uiszczenia zapłaty. Więcej informacji w linku.

bydgoszcz.tvp.pl

Ukradł biżuterię

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który ukradł biżuterię ze sklepu jubilerskiego. Mężczyzna został rozpoznany i zatrzymany, gdy wsiadał do autobusu. Wartość odzyskanej biżuterii to blisko 2000 zł. Moment kradzieży zarejestrował monitoring, nagranie dostępne w linku.

srodmiescie.policja.gov.pl

Rozbita grupa złodziei

Policjanci z Chorzowa rozbili grupę złodziei działających w śląskich sklepach. Dotyczy to pięciu podejrzanych, którzy usłyszeli łącznie 13 zarzutów. W skład grupy wchodziły osoby w wieku od 21 do 28 lat. Decyzją prokuratury wszyscy zostali objęci dozorem policji.

chorzow.policja.gov.pl

Nocna kradzież telefonów…

Trzej mężczyźni w wieku od 16 do 27 lat włamali się nocą do sklepu z telefonami. Zrabowali nie tylko telefony, ale także tablety, głośniki i laptopa. Łączne straty oszacowano na ponad 20 tys. zł. Jak się później okazało, jeden z uczestników włamania wcześniej ukradł 4 tys. zł gotówki z kasy sklepu.

elk.policja.gov.pl

Ukradł 6 telefonów za 12 tys. zł.

6 telefonów i 3 powerbanki zostały skradzione przez 35-latka w jednym ze sklepów Rawy Mazowieckiej. Kamery monitoringu zarejestrowały moment włamania do sklepu, dzięki czemu udało się ustalić sprawcę kradzieży. Wartość skradzionego sprzętu właściciel oszacował na ponad 12 000 zł.

lodzka.policja.gov.pl

Powrót do strony głównej