sobota, Lip 23 2016

Do przylotu Papieża odliczane są już dni, główne uroczystości zgromadzą setki tysięcy wiernych, a niejedne miasto, gmina w Polsce przyjmie tłumy pielgrzymów. W części miast już odbywają się koncerty i uroczystości Dni Diecezji powodujące zwiększoną aktywność społeczną.
ŚDM to największe wydarzenie w tym okresie w Polsce i w ogóle w ostatnich latach. Jest to ogromne wyzwanie logistyczne dla organizatorów i ogromne wyzwanie dla służb bezpieczeństwa, zwłaszcza w dobie terroryzmu i związanych z nim wydarzeń w Europie, ale jest to również wyzwanie dla adminitratorów obiektów handlowych, a zwłaszcza dużych galerii będących w pobliżu wydarzeń.

sobota, Kwi 25 2015

Co zrobić, aby uniknąć wzrostu kradzieży w sklepie? Kradzież w zdecydowanej większości detalistom kojarzy się negatywnie, a w niektórych przypadkach może wzbudzać skrajne emocje. Niestety, ku niezadowoleniu detalistów kradzież jest elementem, którego nie da się całkowicie wyeliminować.

sobota, Mar 28 2015

Jak postępować z dokumentem i kiedy należy go opracować? Czego możemy oczekiwać od pracowników ochrony w zakresie bezpieczeństwa pożarowego?

niedziela, Mar 15 2015

Z instrukcjami spotykamy się (a raczej potykamy się o nie), na co dzień, choć nie zdajemy sobie z tego sprawy. Wsiadamy do autobusu i kasujemy bilet, włączamy komputer i realizujemy zadania żeby uruchomić jakiś program itd. itd. itd...

sobota, Gru 06 2014

Przeczytaj instrukcję użytkowania, sprawdź czy zabawka nie ma ostrych krawędzi, wybierz produkt dostosowany do wieku dziecka – warto o tym pamiętać wybierając prezent dla dziecka. Jak co roku Inspekcja Handlowa na zlecenie UOKiK kontrolowała zabawki oraz inne produkty przeznaczone dla najmłodszych

sobota, Wrz 27 2014

Na co zwrócić uwagę i co powinna zawierać umowa na świadczenie usługi ochrony mienia? Temat ten pozornie wydaje się być prosty. Okazuje się jednak, że nie jednemu menedżerowi, administratorowi bezpieczeństwa może przysporzyć kłopotu. Dlaczego?

Strona 1 z 2

Obserwuj nas